Vysokorychlostní automobily budou muset používat speciální zimní pneumatiky

Při výběru pneumatik byste vždy měli brát v úvahu vůz a váš styl jízdy a poté zajistit, aby odpovídalo povětrnostním podmínkám, kde chcete jet. Pokud máte vysoce výkonný vůz, určitě se budete muset ujistit, že máte pneumatiky, které odpovídají výkonu, který hledáte. To platí i pro jakékoli jiné speciální vozidlo. Vaše SUV budou potřebovat větší pneumatiky, váš elektromobil nebo hybridy budou potřebovat pneumatiky odolnější proti opotřebení, které zvládnou vyšší točivý moment a hmotnost.

Pokud jde o vysokorychlostní automobily, pravděpodobně jeden máte, protože máte rádi velmi rychlou jízdu. Pak jej budete muset vybavit pneumatikami, které zvládnou vysoké rychlosti. To platí jak pro letní, tak pro zimní pneumatiky Silnice ve střední Evropě jsou často přizpůsobeny vysokorychlostním silnicím, jako je dálnice v Německu, kde na několika úsecích bývá rychlost neomezená. Ne všechny pneumatiky dokážou zvládnout vysoké rychlosti, takže pokud nejste opatrní a investujete do pneumatik, které nemají správné hodnocení vysoké rychlosti, mohou vaše pneumatiky prasknout, což je velmi vážné a nebezpečné.

Existují některé nové vysokorychlostní pneumatiky vyvinuté společností Nokian Tyres, které jsou určeny pro střední Evropu a jsou zaměřeny na středoevropské trhy, kde jsou pneumatiky s hroty přijatelnější, protože pneumatiky s hroty jsou v Německu a Polsku zakázány. Nové pneumatiky se nazývají Nokian Snowproof P, kde P naznačuje, že se jedná o vysokorychlostní verzi, zatímco Nokian Snowproof bez P jsou určeny pro normální osobní automobily ve střední Evropě, které vyžadují špičkovou pneumatiku bez hrotů.

Výhodou Nokian Snowproof je, že jsou nejnovějším přírůstkem, který zahrnuje všechny inovace a technologii pneumatik a vytváří výjimečnou pneumatiku, která má vynikající přilnavost a trakci jak pro běžné osobní automobily, tak pro vysoce výkonná rychlá vozidla. Jelikož pocházejí od vynálezce zimních pneumatik a byly testovány v extrémních zimních podmínkách, můžete si být jisti, že jsou vyrobeny tak, aby fungovaly i v zimních podmínkách, ať už máte osobní automobil nebo chcete na Autobahnu jezdit velmi rychle sportovní vůz.

Při jízdě v zimě je velmi důležitá bezpečnost a tyto pneumatiky vám zajistí nejlepší přilnavost na zimních silnicích. Pokud nemáte na pneumatikách cvočky, přilnavost na ledu a sněhu klesá k běhounu. Běhoun bude mít lamely a je vyroben z gumové směsi, která bude obsahovat kryokrystaly pro vytvoření přilnavosti na sněhu a ledu. Běhoun zajistí, že udrží sníh a lamely zvýší přilnavost na sněhu i ledu. To je důvod, proč si musíte koupit prémiové pneumatiky, protože pokud. nemáte to všechno v dokonalé harmonii, nebudete moci v zimním období bezpečně řídit, aniž byste zvýšili riziko nehody.

Další informace o pneumatikách určených pro vysoce výkonné vozy naleznete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top